Erik Lassche

Algemeen directeur e.lassche@m-ployee.nl

Erik Daling

Commercieel directeur - aanspreekpunt Techniek e.daling@m-ployee.nl 06 302 340 49 LinkedIn

Marcel Dries

Commercieel medewerker binnendienst - Techniek m.dries@m-ployee.nl

Larissa Lassche

Consultant - Bouw, Schilderwerken & Administratief personeel l.lassche@m-ployee.nl 06 301 419 61 LinkedIn

Silvia Luik

Commercieel medewerkster binnendienst - Productie s.luik@m-ployee.nl

Melanie Oldenburger

Commercieel medewerkster binnendienst - Productie m.oldenburger@m-ployee.nl

Ronny Groenwold

Administratief medewerker r.groenwold@m-ployee.nl